خانه » آموزش آشپزی » مدلهای تزیین سالاد شیرازی به شکل های زیبا

مدلهای تزیین سالاد شیرازی به شکل های زیبا

مدلهای تزیین سالاد شیرازی به شکل های زیبا

سالاد شیرازی

 

تزیین سالاد شیرازی به راحتی انجام می گیرد و شما با صرف چند دیقه می توانید این سالاد خوشمزه و خوش طعم را تزیین نموده و سرو نمایید. در این میان آشنایی با مدل های تزیین این سالاد کمک می کند با الگوبرداری و همچنین ایده گرفتن از طرح های ارائه شده و البته استفاده از خلاقیت و ابتکار خود تزیینات جدید و زیبایی انجام دهید.


مدل های جدید و شیک تزیین سالاد شیرازی مجلسی :

ایده های خلاقانه و متفاوتی برای تزیین سالاد شیرازی وجود دارد که با به کارگیری آنها می توانید تزیینات شیک و فوق العاده ایی داشته باشید. تزیین غذاها و سالادها نقش اساسی در سفره آرایی دارند و کمک می کنند پذیرایی بی نظیری و مناسبی داشته باشید. در ادامه با مدل های مختلف تزیین این نوع سالاد آشنا می شوید.

تزیین سالاد شیرازی مجلسی :

سالاد شـیرازی یکی از سالادهای خوشمزه و عالی است که به راحتی و در مدت زمان خیلی کوتاهی تهیه می گردد و در کنار اغلب غذاهای ایرانی سرو می گردد. از این رو، استفاده نمودن از این سالاد می تواند ایده جالبی برای پذیرایی از مهمان ها در مجالس و مهمانی های مختلف باشد. همانطور که می دانید یکی از هنرهای زیبا و قابل توجه تزیین سالاد های مختلف است که نقش زیادی در سفره آرایی خصوصا برای مهمانی را دارد. در این بخش می توانید مدل های متنوع و زیبای انواع تزیینات سالاد شیرازی مجلسی را ملاحظه نمایید و با الگوبرداری از آنها بهترین تزیینات را داشته باشید.

تزیین سالاد شیرازی قالبی :

استفاده از انواع قالب های مخصوص دسر و کیک میتواند ایده جالبی برای تزیین سالاد باشد. قالبی را مناسب با مقدار سالاد که تهیه نموده اید انتخاب کنید و سالاد شیرازی را با آن قالب بزنید و فرم زیبایی به سالاد ببخشید. تصاویر زیر می توانند الگوی مناسبی در این زمینه باشند.

تزیین سالاد شیرازی به شکل توت فرنگی و هندوانه :

از آنجایی که سالاد شـیرازی با گوجه فرنگی، خیار و پیاز تهیه می گردد تنها شامل سه رنگ قرمز، سبز و سفید می باشد که به راحتی با ترکیب و استفاده از این رنگ ها در کنار هم می توانید میوه های جالب و زیبایی بسازید و سالاد را با این روش تزیین نمایید. از پرکاربردترین شکل هایی که به این روش تهیه می گردد هندوانه و توت فرنگی است که اغلب سالاد شـیرازی را به این طریق تزیین می نمایند. در این بخش مدل های متنوع و زیبای تزیین سالاد به شکل توت فرنگی و هندوانه را ملاحظه می فرمایید که هر یک ایده جالب و قابل توجهی برای تزیینات شماست.

loading...


Copyright Delna.ir© 2017 - All rights Reserved