خانه » اخبار » اخبار سیاسی » عکس های آتش زدن خلبان سوریه

عکس های آتش زدن خلبان سوریه

در عکس های آتش زدن خلبان سوریه شما کاربران عزیز سایت دلنا می توانید تصاویر وحشتناک آتش زدن خلبان سوری به دست قاتلان داعشی رو مشاهده کنید و …

عکس های آتش زدن خلبان سوریه

تصاویری از زنده زنده سوزاندن خلبان سوری که به اسارت گروه تروریستی داعش درآمده بود در فضای مجازی باعث خشم و تحریک احساسات مردم شده است.

گروه جنایتکار داعش به تازگی فیلمی را در رسانه خود منتشر کرده که در آن آتش زدن یک خلبان سوری را نشان می دهد.
فریادهای دلخراش خلبان سوری در فیلم شنیده می شود که به طرز دلخراش و وحشتناکی از شدت درد و سوزش فریاد می کشد.

سوزاندن خلبان سوری توسط داعش

داعش اطلاعاتی درباره زمان این فیلم منتشر نکرده و فقط اشاره به اسارت گرفتن یک خلبان سوری به نام سرگرد اعاذ عید کرده که مانند خلبان اردنی که زنده زنده آتشش زدند را رسانه ای کرده تا در جهان قدرت نمایی کرده و شکست های جدید خود را جبران کرده باشد.

عکس های آتش زدن خلبان سوریه

عکس های آتش زدن خلبان سوریه

هواپیمای سرگرد اعاذ عید در سال ۲۰۱۶ در منطقه تحت سلطه داعش سقوط کرده و بعد از گروه تروریستی اعلام کرد که خلبان این هواپیما به اسارت گرفته شده اما تا به امروز خبری از وی نشد تا اینکه به تازگی جلادان داعش فیلم سوزاندن وی را ان هم زنده منتشر کردند.

آتش زدن خلبان توسط داعش

قبل از این نیز معاذ الکسابه خلبان اردنی هواپیمای اف ۱۶ را در سال ۲۰۱۵ به اسارت گرفته و به طرز فجیعی زنده زنده سوزاندند.

تصاویر وحشتناک آتش زدن خلبان سوری توسط داعش

عکس های آتش زدن خلبان سوریه

عکس های آتش زدن خلبان سوریه

تصاویر وحشتناک از زنده سوزاندن اسرا توسط داعش

جنایتکاران بی رحم داعش دست های اعاذ عید نظامی سوری را بسته و با بستن وی با لباس قرمز به درخت در حالیکه زنده بود در حالت نشسته وی را آتش زدند.

این خلبان ارتش سوریه از سال ۲۰۱۶ اسیر دست داعش بوده و از سرنوشتش خبری نبود تا اینکه فیلم وحشتناکی کهگروهک تروریستی داعش منتشر کرد مشخص شد که وی را به طرز فجیعی اعدام کردند.

سرگرد اعاذ عید یکی از افراد دلیر و شجاع ارتش سوریه و خلبان هواپیمای جنگی بود.

تصاویر وحشتناک آتش زدن خلبان سوری توسط داعش

عکس های آتش زدن خلبان سوریه

عکس های آتش زدن خلبان سوریه

خلبان سوريا, خلبان سوريه, خلبان سوريات, خلبان سوريتي,

حکومت اسلامی عراق و شام (به عربی: الدولة الإسلامية في العراق والشام) با نام اختصاری داعش یک گروه ستیزه‌جوی جهادگرای سَلَفی است که پیروی یک آموزهٔ بنیادگرای وهابی از اسلام سنی است.

این گروه که از ژوئیهٔ ۲۰۱۴ ادعای خلافت جهانی کرده‌است و خود را حکومت اسلامی (به عربی: الدولة الاسلامیة) می‌نامد؛ همچنین بخش‌های بزرگی از شمال عراق و شرق سوریه را با جمعیت‌های ۲٫۸ و ۸ میلیون نفر و بخش‌های کوچکی را در لیبی،نیجریه و افغانستان به تصرف خود درآورد.

قاسم سلیمانی در ٣٠ آبان ١٣٩٦ طی نامه‌ای به سید علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، «پایان سیطره» داعش را اعلام کرد.همچنین، حسن روحانی، حیدر عبادی و ولادمیر پوتین شکست داعش در عراق و سوریه را اعلام کردند. با این حال همچنان مناطق کوچکی در نواحی مرکزی مرز مشترک عراق و سوریه در کنترل این گروه است.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved