خانه » دانلود » دانلود بازی » محل های دقیق pokemon در تهران و شهرهای ایران

محل های دقیق pokemon در تهران و شهرهای ایران

محل های دقیق pokemon در تهران و شهرهای ایران

pokemon

اگر از طرفداران بازی pokemon go باشید قطعا این روزها برای پیدا کردن پوکمون های جدید از خانه بیرون زده اید. با اینکه این بازی هنوز به صورت سراسری عرضه نشده است، در اکثر کشورها مثل ایران طرفداران زیادی پیدا کرده و افراد زیادی در کوچه و خیابان به دنبال پوکمون هستند.

خوب روند بازی ( آموزش بازی pokemon go ) و اینکه چگونه پوکمون جمع کنید را قبلا توضیح داده ایم، اما کل بازی به جمع کردن پوکمون ختم نمی شود. در سرتاسر شهر مکان هایی با نام pokestop وجود دارند که با نزدیک شدن به آنها می توانید امتیاز (مثلا چند توپ اضافه یا تخم پوکمون) کسب کنید. از طرفی، زمانی که به لول ۵ برسید می توانید به gym بروید، عضو تیم هایی شوید و با دیگر تیم ها مبازه کنید.

اولین pokesotp که ما پیدا کردیم در میدان پالیزی تهران بود. pokestop ها در نقشه بازی پوکمون مکعب هایی آبی رنگ هستند(شکل سمت چپ) که با نزدیک شدن به آنها به دایره تبدیل می شوند(شکل وسط) و زمانی که روی آنها کلیک کنید مانند شکل سمت راست نام و عکس آن محدوده نمایش داده می شود. با چرخاندن عکس دایره ای شکل جایزه هایی به شما داده می شود.

pokemon

‌‌‌‌‌‌‌‌‌دانلود بازی Pokemon go

در کشورهایی که این بازی عرضه شده اند pokestop و gym به فراوانی پیدا می شود، اما تجربه یک روز بازی پوکمون در تهران برای pokestop و gym نتیجه ای نداشت. برای همین تصمیم گرفتیم امروز مکان هایی که می شود pokestop و gym پیدا کرد را با شما به اشتراک بگذاریم.

قطعا ما این امکان را نداشتیم تا تمامی pokestop و gym های کشور یا حداقل تهران را پیدا کنیم، اما تعدادی از آنها را که کاربران ایرانی پیدا کرده اند را در این مطلب به اشتراک گذاشته ایم. از لیست زیر و یا روی نقشه می توانید این محل ها را پیدا کنید. اگر شما هم pokestop یا gym در شهر های ایران می شناسید روی a در بالا سمت راست نقشه کلیک کنید و پس از وارد شدن به اکانت گوگل خود روی EDIT کلیک کنید و با ابزار Add Marker قسمت مورد نظر را ثبت کنید. مارکرهای قرمز رنک pokestop و مارکرهای زرد رنگ gym هستند.

همچنین می توانید در قسمت نظرات در پایان این مطلب محل pokestop و gym هایی را که میشناسید را با دیگر کاربران در میان بگذارید.

این صفحه هرروز بروز میشود، پس دوباره برای چک کردن مکان های جدید و ثبت مکان برگردید.

gym های ایران:

۱- پارک لاله تهران
۲- میدان تجریش تهران
۳- پارک ملت تهران
۴- باغ فاتح کرج
۵- پارک گفتگو تهران
۶- کاخ چهلستون اصفهان
۷- میدان نقش جهان اصفهان
٨-پارك شهر ميدان امام خميني تهران
۹- میدان فردوسی تهران
۱۰- پل غدیر اصفهان
۱۱- کوه سنگی مشهد
۱۲- ارگ کریمخان شیراز
۱۳- حافظیه شیراز
۱۴- باغ جهان نما شیراز
۱۵- سعدیه شیراز

pokestop های ایران:

۱- پارک لاله تهران
۲- میدان تجریش تهران
۳- پارک ملت تهران
۴- پارک ملت مشهد
۵- مسجد سلیمان خوزستان
۶- باغ فاتح کرج
۷- میدان شهدا اراک
۸- میدان شهرداری رشت
۹- پارک گفتگو تهران
۱۰- میدان اسبی کرج
۱۱- پل خواجو اصفهان
۱۲- میدان ونک تهران
۱۳- اواسط خیابان مطهری تهران
١٤-ميدان فردوسي تهران
۱۵- میدان شهدا تهران
۱۶- پارک نبوت کرج
۱۷- فرهنگسرای اشراق تهران
۱۸- ارگ کریمخان شیراز

 

منبع : دیجی شو


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved