خانه » بیوگرافی » زندگی نامه مریم مومنی + عکس های جدید | بیوگرافی فخرالزمان

زندگی نامه مریم مومنی + عکس های جدید | بیوگرافی فخرالزمان

زندگی نامه مریم مومنی بازیگر نقش فخرالزمان در سریال بانوی امارت

طبق روال گذشته در این نوشته از مجله دلنا می خواهیم شما را با زندگی نامه و سرگذشت یکی دیگر از بازیگران جدید و موفق تلوزیون آشنا کنیم. در بررسی زندگی نامه مریم مومنی به شما خواهیم گفت که بازیگری را از کجا شروع کرده و چه شد که ناگهان شهرت او در سینما و تلوزیون افزایش یافت. با این مطلب همراه باشید.

در سریال بانوی عمارت فردی بنام فخرالزمان وجود دارد که بسیار محبوب همه بوده و در طی سریال با مشکلات و دردسرهای زیادی رو به رو می شود و شخص بیننده با دیدن این حوادث، با بازیگر احساس همدردی نموده و در جستجوی آشنایی بیشتر با زندگی واقعی بازیگر بر می آید. لذا شما نیز حتما برای آشنا بیشتر با زندگی این بازیگر و سابقه او در سینما، تلوزیون و تئاتر به این سایت مراجعه نموده اید.

جالب است بدانید که مریم مومنی متولد سال ۱۳۷۷ است یعنی بازیگری جوان و نوپا در عرصه تلوزیون محسوب می شود. او هم اکنون دانشجوی رشته بازیگری می باشد و همانند هر بازیگر دیگری فعالیت هنری خود را از تئاتر شروع کرده است. او برای اولین بار در سریال تلوزیونی بانوی عمارت ایفای نقش می کند و به نظر می رسد که آینده روشنی در انتظار اوست. مریم مومن جز آن دسته از بازیگرانی است که از تئاتر به تلویزیون و بازیگری در سریال راه یافته است. البته تئاتر را هم بیشتر در تئاترهای دانشگاه بازی کرده و بصورت حرفه ای تجربه تئاتر در بیرون از دانشگاه را ندارد

در ادامه شما را با چند عکس جدید از این بازیگر خوش ذوق آشنا خواهیم ساخت :

 

زندگی نامه مریم مومنی

زندگی نامه مریم مومنی

 

بیوگرافی مریم مومنی

بیوگرافی مریم مومنی

 

عکس جدید فخرالزمان - مریم مومنی

عکس جدید فخرالزمان – مریم مومنی

 

زندگی نامه فخرالزمان - مریم مومنی

زندگی نامه فخرالزمان – مریم مومنی

 

ببیوگرافی مریم مومنی - فخرالزمان

ببیوگرافی مریم مومنی – فخرالزمان

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. میخوره ۳۰ ساله باشه حداقل


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved