خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » نمایشگاه کالاهای پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس ۹۶

نمایشگاه کالاهای پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس ۹۶

نمایشگاه کالاهای پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس ۹۶

نمایشگاه کالاهای پاییزه

نمایشگاه

به مناسبت بازگشایی مدارس نمایشـگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه در محل سالن آموزش و پرورش شهرستان اشکذر از روز شنبه ۴ شهریور ماه آماده ارائه خدمات و فروش کالا به بازدید کنندگان خواهد بود.

اداره صنعت،معدن وتجارت
میثم فلاح رئیس این اداره از برگزاری نمایشـگاه پاییزه در شهرستان با توجه به در پیش بودن ایام بازگشایی مدارس و لزوم مدیریت بر بازار و تنظیم قیمت ها خبر داد و گفت: فروش پاییزه امسال در محل سالن آموزش و پرورش شهرستان از روز شنبه ۴ شهریور ماه آغاز می شود.
وی با بیان اینکه کیفیت، تنوع و قیمت کالا در مراحل پذیرش مد نظر خواهد بود و بازرسان اداره و اتاق اصناف شهرستان کالاهای مورد عرضه در نمایشـگاه را مورد کارشناسی کیفیت و قیمت قرار خواهند داد، بیان کرد: در نمایشـگاه پاییزه امسال نزدیک به ۵۰ غرفه اقلامی از جمله پوشاک، کیف و کفش مدارس، نوشت افزار و لوازم التحریر، مواد غذایی(اقلام تنظیم بازار) و پروتئینی و شوینده، پارچه و منسوجات، اقلام خرازی و سایر مایحتاج خانواده عرضه می شود.
فلاح با اشاره به اینکه هماهنگی‌های لازم برای مشارکت فعال صنوف بویژه واحدهای صنفی زیر پوشش اتاق اصناف شهرستان و اتحادیه‌ صنفی فروشندگان پوشاک، کیف و کفش، انجام شده، اذعان داشت: ساعت بازدید از این نمایشـگاه ۱۷ عصر الی ۲۲ شب خواهد بود و از نکات قابل توجه نمایشـگاه حضور بازرس اداره صنعت،معدن وتجارت ، اتاق اصناف و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان از ساعت شروع بکار تا پایان زمان عرضه مستقیم در محل نمایشـگاه است.
فلاح در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در فروش های فوق العاده نباید تنها به برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا اکتفا کرد، ابراز داشت: اتاق اصناف شهرستان به دنبال اجرای سیاست ها و برنامه هایی است که امکان استفاده تمامی مردم شهرستان اشکذر از فروش های فوق العاده فراهم شود که از جمله آن می توان به فروش فوق العاده صنوف محترم اتحادیه های صنفی در سطح شهرستان بعد از اتمام زمان نمایشگاه اشاره کرد.
ایشان در پایان بر لزوم نظارت بر قیمت ها و کنترل بازار بر اساس قانون نظام صنفی اشاره و تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس” طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس” در شهرستان ،فعالیت خود را آغاز کرده و بازرسان این طرح اولویت برنامه خود را نظارت بر فروشندگی‌های لوازم التحریر، پوشاک وکیف وکفش قرار دادند.


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved