خانه » دکوراسیون » مدل جدید و شیک کابینت آشپزخانه با رنگ قهوه ای و تیره

مدل جدید و شیک کابینت آشپزخانه با رنگ قهوه ای و تیره

مدل جدید و شیک کابینت آشپزخانه با رنگ قهوه ای و تیره

کابینت آشپزخانه قهوه ای

۱۰ نکته در طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه :

۱-کاور و پوشش پنجره: کاور پنجره و یا تعویض چارچوب و نوع شیشه تاثیر زیادی بر زیبایی محیط دارد.

۲-درخت آرایی: میتوانید با داشتن گیاه در آشپزخانه خود محیط را زیبا و صمیمی تر کنید.اگر در اطراف خانه دارای مناظر طبیعی هستید میتوانید با نصب چند پنجره این کار را انجام دهید و یا با استفاده از چند گلدان به آشپزخانه خود روح ببخشید.

۳-چراغ های زاویه دار: مبادله ی لوستر های سقفی با نور پردازی داخلی و تلفیق نور ایده ی خوبی است. برخی از آشپزخانه های کوچک با نصب لوستر کوچکتر دیده میشوند.با نصب لامپ و یا نورهایی از جنب دیوارها میتوان منظره ای پر قدرت داشت.

۴-رنگ کابینت: نکته مهمی در طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه است، داشتن به روزترین وبهترین رنگ برای کابینت میتواند هدف بزرگی به حساب آید.سعی کنید از رنگ های اشباع شده مانند آبی دودی و یا رنگ قهوه مکا استفاده کنید.

۵-نقاشی دیوارها: اگر دوست ندارید کابینت های خود را تغییر رنگ دهید و یا تغییری در مدل آنها ایجاد کنید یکی از راه ها نقاشی دیوار هاست توسط کاغذ دیواری و یا نقاشی دیوارها.

۷-کابینـت شیشه ای: میتوانید برخی از کابیـنت ها را به صورت درب شیشیه ای درآورید که هزینه ی آن کم تر از تعویض کلیه کابیـنت هاست.فقط باید توجه داشت چه کابینت هایی را با چه اجزایی را شیشه ای میکنید.این کابینت ها همواره دارای دید کامل هستند لذا مرتب بودن آن ها و چیدمان دکوری ها بسیار مهم است.

۸-فرش شیک: امروزه کم تر کسانی از فرش برای آشپزخانه استفاده میکنند اما فرشی شیک با ابعاد کوچک و باریک جلوه ی زیبایی به آشپزخانه خواهد داد و نقش مهمی در طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه دارد.

۹-استفاده از گل با شاخه های بلند: استفاده از گل با شاخه های بلند در گلدان متوسط جلوه ی زیبایی به آشپزخانه خواهد داد.به یاد داشته باشید شاخه های گل را کوتاه نکنید.

۱۰-دکوری ها و جزییات: نه به معنی شلوغ کاری ولی تزیینی ها و دکوری ها نقش مهمی ایفا میکنند.کارهای هنری-نقاشی-تابلوو….که متناسب و یا تناقض رنگی زیبایی با محیط داشته باشند بسیار مناسب است.

کابینت آشپزخانه قهوه ای (3)

مدلهای شیک کابینت mdf جدید

کابینت آشپزخانه قهوه ای (4)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (5)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (6)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (7)

دکوراسیون شیک آشپزخانه با کابینت mdf

کابینت آشپزخانه قهوه ای (8)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (9)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (10)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (11)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (12)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (13)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (14)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (15)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (16)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (1)

کابینت آشپزخانه قهوه ای (2)


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved