خانه » آرایش و زیبایی » مدل موی دختر بچه ها برای عروسی – جدید ۹۸

مدل موی دختر بچه ها برای عروسی – جدید ۹۸

جدیدترین مدل موی دخترانه برای جشن و عروسی  

مدل مو برای دختر بچه ها بسیار مهم بوده و میتواند شادی و خشنودی  خاصی را برای آنها که همراه داشته باشد. در این مطلب از مجله دلنا می خواهیم شما را با جدیدترین مدل موی دختر بچه ها آشنا کنیم که برای مجالس عروسی و سایر جشن ها می توانید از آنها استفاده نموده  و دختر خوشگل تان را برای عروسی ارایش نمایید لطفا با ادامه مطلب همراه باشید.

اصولا مدل های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ولی باید دقت کنید که کدام مدل مو به چهره دختر شما بیشتر می آید و بهترین ها را از بین مدل های زیر برای دختر خانم خوشگل تان انتخاب کنید، به طور کلی می توان مدل های زیر را نام برد..

 

مدل موی بلند برای دختر بچه ها

مدل موی بلند برای دختر بچه ها

شرط استفاده از مدل بالا داشتن مویی بلند می باشد در صورتی که دختر خانم شما مویی بلند و البته نرم دارد می توانید از این مدل استفاده کنید. سعی کنید از حداقل مواد آرایشی مانند تافت یا ژل یا چسب مو استفاده کنید تا از ضرر های آن ها جلوگیری شود.

 

مدل موی جدید برای دختر بچه ها

مدل موی جدید برای دختر بچه ها

این مدل نیز کاملا زیبا و جذاب به نظر می‌رسد برای استفاده از این مدل باید موهای دخترتان را کمی دشوار کن و البته باید کمی هم وقت بگذاریم تا قسمتی از موهای دخترتان را ببافید.  پس اگر وقت و حوصله کافی ندارید استفاده از این مدل را پیشنهاد نمی کنیم.

 

مدل موی دخترانه بلند

مدل موی دخترانه بلند

 

مدل موی بافتنی برای دختر بچه

مدل موی بافتنی برای دختر بچه

برای ساخت این مدل نیز باید کمی وقت بگذارید موهای دخترتان را ببافید این مدل نیز تا حدودی به زمان نیاز دارد و شاید برای ساخت این مدل به مقداری ژل یا تافت نیز نیاز باشد استفاده جزیی از این مواد ایرادی ندارد اما به شرطی که در مصرف آنها زیاده روی نکنید.

 

مدل موی فشن برای دختر بچه ها

مدل موی فشن برای دختر بچه ها

 

خوب همانطور که می بینید برای ساخت این مدل باید حسابی روی آن کار کنید. این مدل به سشوار، ژل، تافت ، اتو مو و سایر مواد آرایشی نیاز خواهید داشت. نحوه ساخت این مدل را به خودتان می سپارم.

مدل موی ساده برای دختر بچه ها

مدل موی ساده برای دختر بچه ها

خوب همانطور که در تصویر میبینید برای ساخت این مدل به هیچ چیزی نیاز ندارید مگر یک شانه و دو عذ روبان برای بستن موها، البته نرم و لطیف بودن موها شرط اصلی می باشد چون اگر موها زبر و یا فر باشند چیز جالبی نخواهد شد.

 

مدل موی فر برای دختر بچه ها

مدل موی فر برای دختر بچه ها

همانطور که این دختر بچه نیز در چهره شما داره میخنده برای ساخت این مدل موی زیبا باید حسابی از بیگودی استفاده کنید. البته اگر بتوانید کمی نیز رنگ مو نیز با ان ترکیب کنید بسیار جالب خواهد بود.

 

مدل موی بافتنی برای دختر بچه ها

مدل موی بافتنی برای دختر بچه ها

 

برای ساخت این مدل باید وقت زیادی را صرف بافتن موهای دخترتون بکنید زیرا این مدل مو یک مدل بافتنی می باشد  برای ساخت آن فقط باید وقت لازم را داشته باشید البته اگر می خواهید دختران در مجلس بدرخشد این مدل بهترین خواهد بود.

 


Copyright Delna.ir© 2018- All rights Reserved